Staňte se i vy hrdiny v knize!

Milí čtenáři, milí fanoušci, už nějakou dobu fungují na fejsbuku stránky knihy Mrtví muži netančí (které se výhledově změní na obecné černohvozdí) a tam, kromě různých informací, proběhne čas od času i nějaká ta soutěž. Nejde o nic velkého: vybírám si jenom nové hrdiny do chystané knihy “Když se pohne les”, která je vlastně druhým dílem volné trilogie, kterou otevírají právě mrtví muži.

V čem taková role spočívá? Nejde o nic velkého, jde o epizodní postavy, které se v někde v knize objeví. Mám takový malý plán, jak to provést, takže doufám, že to nikoho neurazí. Družinka odvážných se pomalinku rozrůstá a já doufám, že to celé klapne tak, jak má.

A jak to celé probíhá? Vzhledem k tomu, že ten svět má určitá pravidla, je potřeba s dotytčným naplánovat jeho roli tak, aby zapadla do světa jak prdel na hrnec - ať už jde o vlastnosti, historii postavy a zejména její jméno :-) A protože to nějak musím zjistit, tak podle situace je součástí té výhry i nějaké pozvání na pivo, víno či horkou čokoládu, abych to z dotyčného vymámil a trochu probral. A pokud je toto okamžik, který by vás od soutěžení odrazoval, nebojte se - můžeme to klidně probrat v anonymitě internetu…

No, a koho tu zatím máme?

Dodatek 17.6.2012:

Vzhledem k tomu, že “Když se pohne les” už je dospaný a probíhá korekturami, tak tohle kolo je uzavřené. Ale myslím, že nějaký podobný nábor uspořádáme i u další knihy.