Připravujeme: Hlas Černého hvozdu

Na této audioknize naleznete některé povídky ze světa Černého hvozdu. Poprvé pohromadě a v chronologickém pořadí. Seznámíte se s mnohými hrdiny, nahlédnete pod koruny stromů a poznáte nejedno tajemství. To vše ve skvělém podaní rétora Vojty Hamerského a s hudebním podkresem kapely Peregrin.

 

Za vznikem tohoto projektu stojí Vojta Hamerský, když před mnoha lety načetl povídku Krauka. Protože jeho práce se mi líbila, domluvili jsme se, že až bude mít čas, mohl by namluvit id alší povídky z Černého hvozdu. I stalo se; a vy si můžete pořídit tento skvělý artefakt.

Povídky, které zde naleznete, vyšly v knihách nakladatelství Straky na vrbě (Legendy: Draci, Legendy: Prokleté knihovny, Drakobijci, žoldnéři Fantazie), v časopisech Pevnost a XB-1 a v antologii Temné věky.

Vše je zatím ještě v přípravě, na povídkách se v tuto chvíli ještě pracuje, k dispzoici máme zatím pouze návrh bookletu. Křtít by se mělo na Světě knihy, kde se za Straky na vrbě budu účastnit programu týkajícího se audiofantastiky společně s vydavatelstvím Walker a Volf.

Kdo se těšil na přednes Jiříka Pobudy, nemusí zoufat. Předběžně jsme domluveni, že Mrtví muži netančí se také  stanou audioknihou. Takže románová kontinuita zůstane zachována.

Informace o prodeji, o ceně a o dalších důležitých věcech doplníme brzy. Vy se zatím můžete těšit, že co nevidět se i vám může doma rozeznít Hlas Černého hvozdu.

hlas front  hlas back