Peče se další audiokniha

Jsou radosti spisovatelské a strasti spisovatelské.

A tak zatímco pracuji na finální verzi nové knihy, kterou chci ještě během jara odevzdat nakladateli (to jsou ty strasti, protože to je vždycky těžká práce), upekli jsme zatím další audioknihu (a to je ta slast, protože radost z nového dítka je veliká).

Mrtví muži netančí vyšli už před lety a společně s knihou jsme nabídli i vůbec první audioknihu - Stín Černého hvozdu. šlo tehdy vlastně o první českou fantastiku v audiopodobě. A o úplně první audioknihu ve Strakách na vrbě. Za tu dobu se trh změnil: Straky už těch knížek vydalo mnoho a navíc už zdaleka nejsou jediní, kdo se tomu věnuje (je tu přímo žánrové audiovydavatelství Walker a Volf), a i další velcí hráči sem tam nějakého fantastického Čecha vydají. Což je super - stáli jsme na začátku něčeho velkého a skvělého a máme na co navazovat.
Ale dosti vzpomínání. V nejbližších dnech vyexpedujeme tuhle věc. Opět ji načetl Jiřík Pobuda, a opět to zvládl skvěle. Hudební předěly má na svědomí kapela Elthlin, která na mou drzou prosbu drze odpověděla a byla to láska na první pohled :-) O grafiku se postarala vždy skvělá Jana Šouflová. A v neposlední řadě tu je Michael Bronec, pan vydavatel, bez jehož záštity by tyhle radosti vůbec nebyly.