Mrví muži netančí, autor má už prošoupané botičky…

 

Za necelých 14 dní proběhne CONiáš. A na něm pokřtíme Mrtvé muže. Smutnou zprávou je, že skoro nic nestíhám tak, jak bych chtěl… dny se krátí a co se před časem zdálo jako moře času, nyní počítáme na hodiny a na minuty. Snad to nějak zvládneme…

V současné chvíli vrcholí “reklamní kampaň” - dodělávají se poslední rozhovory, píší poslední články, dohadují se první recenze (a některé již vznikají), aby se v příštím týdnu všechno objevilo v plné síle a parádě… Během tohoto týdne se ještě dočkáte nejméně jednoho článku a určitě i nějakých dalších věcí. Pokud vás zajímá, odkud že ten Linc vyskočí příště, doporučuji sledovat fejsbukovské stránky knihy (pokud tedy jste na fejsbuku).

Kniha je prý už v tiskárně, bonusové DVD během tohoto týdne dáme do výroby (podle internetu by to měli vyrobit do dvou pracovních dnů - moře času se opět smrsklo, čert ví, jak to ten čas dělá).

Stejně tak je možné si knihu již předobjednat u Strak na vrbě a v rámci lincobraní se na jejich stránkcáh objevily i dva slevové balíčky. Jeden nazvali Kompletní Míla Linc a druhý jako Silná dvojka - to je slevový balíček s knihou Honzy Dobiáše, která bude pokřtěna zároveň s Mrtvými muži.

Na stránkách nakladtaelství se co nevidět objeví i kolonka pro koupi knihy zároveŇ s DVD, což bude jedna z mála možností, kde jej sehnat. A samozřejmě - velmi se vyplatí si jej pořídit společně s knihou; i když jej budeme prodávat samostatně. A tím končí malá reklamní vsuvka…

Takže, pokud máte příští víkend - 24.9.2022 - čas, zavítejte na CONiáš, uvidíte, jak to vypadá, když to padá…