Křest antologie Temné časy

V sobotu 19.5.2023 od 14:00 proběhne na Světě knihy křest antologie Temné časy nakladatelství Fantom print. V knize je zastoupen i Černý hvozd a protože jde o antologii temné a nechutné fantasy, hlavní hrdina - kejklíř Žibřid - zde bude provádět obzvláště nechutné věci. Někteří čtenáři mě prohlásili za zvrhlého, někteří nakladatelé s povídkou odmítli pracovat a někteří se se mnou dokonce přestali kamarádit a odmítají se mnou spát v jedné místnosti.

Povídka se odehrává daleko od Černého hvozdu, kdesi v nitru samotného Císařství. Časově navazuje na Stín Černého hvozdu, ale dějově jde o zcela samostatnou epizodku, takže kdo Žibřida nezná, bát se nemusí. A kdo jej zná, možná bude překvapen, co z něj nakonec vyrostlo :-)

Křest proběhne u stánku nakladatelství Fantom print od 14:00 do 14:50 a budou se jej účastnit zřejmě i další autoři, kteří do antologie přispěli. Srdečně tedy všechny zvu. Svět knihy za návštěvu stojí, i když pro knihomily je spíše prokletím… tedy - pro jejich peněženky, samozřejmě ;-)

A když se podíváte na složení spoluautorů (William King, Petr Schink, Lucie Lukačovičová, Martin D. Antonín, Rastislav Weber, Jan Galeta, Petra Lukačovičová, František Kotleta), tak možná ani nebudete věřit, jako ani nevěřím já, v jak zajímavé a dobré společnosti jsem se ocitl. Po mamutí antologii Legendy: draci je tohle druhá velká věc, do níž se mi povedlo přispět. Takže neváhejte, na křest přijďte a dál… dál už to bude jenom na vás :-)