Chvála Fantasyobchodu

 

Za chvíli začne Festival Fantasie a na něm proběhne premiéra zábavního pořadu, kterým se pokusím nahradit nudné autorské přednášky. Protože jsem se to rozhodl vzít opravdu ve velkém a jinak, jako opravdickou show, dostal jsem se k problému, že nemám dost rekvizit - vzhledem k tomu, že chystám celoroční “turné” asi šesti nebo sedmi repríz.

O co jde? Nemůžu prozrazovat. Faktem jenom je, že poteče krev (doopravdy), že lidé budou odcházet s jizvami (doopravdy) a že to všechno bylo testováno na dětech (také doopravdy). Už asi měsíc si tento pořad připravuji a hledám inspiraci nejenom ve zkušenostech, ale i u profíků z imrpoligy (to je takové imrpovizační divadlo).

A právě tady přichází i chvála fantasyobchodu. Protože na nesmělý dotaz, zda by nechtěli zasponozrovat začínajícího autora, ochotně souhlasili a do týdne jsem měl v poště zásilku. Přiznám se, že jsem takhle úžasnou vstřícnost nečekal, ale dobří lidé ještě nevymřeli.

Takže bych jim chtěl poděkovat. A pokud to půjde, tak i pomoci. Takže když budete chtít nějaký dárek nebo nějakou cerepetičku - tak teď víte, kam se podívat. Stojí to za to :-)