Mílovo časopisecké portfolio

Čas od času přispívám do různých časopisů. Vypisovat všechny články by mne nebavilo (a brzo by se tahle stránka stala nepřehlednou), takže kdo se mi bude chtít poctivě vysmát nad tím, co za hlouposti píšu, bude si muset ty časopisy pořídit a prohledat ;-)

 

PEVNOST

Tohle je můj kmenový časopis. Zaměřuje se na fantastiku, otiskuje povídky (i moje) a vůbec je nejlepší ze všech. Od “restartu” mám na starosti historickou rubriku (historie + mytologie). Obsah se vždy snažíme sladit s tématem celého čísla (což ne vždy jde úplně snadno, ale vždycky se s tím nějak popereme :-) ). Kromě toho občas přispěju i nějakým dalším článkem. A vůbec, Pevnost mám rád!

 

 

ČASOSTROJ

Časopis pro děti o historii. Za úkol jsem dostal kapitolu “Duel”. Zde proti sobě stojí válečníci, kteří by se nikdy setkat nemohli. Jak jejich souboj dopadne? Na začátku si nejsem jistý ani já a někdy mě výsledek docela překvapí! Spolupráci jsme ukončili ke konci roku 2014, kdy už nám došla témata. Jestli bude něco i dál, uvidíme. Je to totiž moc milý časopis.

EPOCHA SPECIÁL

Tímto časopisem jsem kdysi dávno začínal a šlo o moje první články (tehdy jsme byli na celý speciál dva, takže šlo o měsíc krušné práce, ale zkušenosti k nezaplacení!). Teď už to tak krušné nebývá :-)

SPECIÁLNÍ EDICE RF HOBBY (Záhady a mystéria, Století objevů, Temné dějiny, Největší bitvy a války dějin, Napětí, Horizont)

Protože má všechny tyhle časopisy na starosti jeden redaktor, mám šanci psát do všech. Někdy je to super zábava, jindy to člověk musí brát sportovně (ano, i na opravdický bulvár u mě došlo, a orientace v bulvárních časopisech pro mě byla zajímavou zkušeností). Témata jsou různá a občas mě překvapí, co všechno ještě nevíme, protože o tom nikdo v češtině nenapsal!