Přicházejí temné časy

Temné časy se křtily na Světě knihy a zároveň tam proběhla velká autogramiáda skoro všech autorů (nedorazili jen ze Slovenska a z Bruntálu). Bylo příjemným překvapením, kolik lidí si knížku přišlo podepsat - holt poučení, že ocitnout se v jedné knížce se slavnějšími kolegy, nese své ovoce!

Autorem fotografií je krásná Klárka (pokud by vám tyhle tři nestačily, tak potom na stránkách nakladatelství Fantom print na fejsbuku najdete přehršel dalších od jejich oficiálního fotografa - ale ty njesou samozřejmě tak hezké, jako ty “vlastní” :-) ).

Příjemný malý con Eroticon 2012 se stal i místem, kde proběhla kratičká prezentace povídky “Ztracená jména”, která právě v této antologii vyšla. Šlo o experiment na lidech. Kombinoval v sobě scénické čtení, plnění drobných úkolů ve skupinkách a samozřejmě vychvalování sebe sama a zejména dané povídky. Na víc (například detaily o arabských Kámasutrách ze 14. století) už mnoho času nezbylo, takže to nezbývá než prozradit někdy příště…

Co na fotografiích můžete spatřit? Dramatizované čtení ukázky, kterého se ujali sami “dobrovolníci”. Ukázka byla vybrána s ohledem na téma conu - jde o zamilovanou scénu kejklíře Žibřida a dcery hradního pána. Že pokus na lidech vyšel na jedničku je vidět i z toho, že v plánu bylo jen čtení, a přesto se diváci dočkali i divadla.

Autorem fotek je Jarda Houdek, známý a skvělý fotograf a muž velkého talentu.