Jak jsme křtili V prachu a krvi

V sobotu 2. února se odehrál další ročník skvělého Pragoffestu. Programu tam bylo přehršel, atmosféra skvělá a lidé perfektní. Přestože jsem strávil v práci jak celý pátek, tak sobotní dopoledne, i těch pár hodin stálo za to.

Cílem návštevy byla krom zábavy i práce. Protože těsně před vánoci vyšel Agent JFK 29: V prachu a krvi, tak Pragoffest se stal perfektním místem, kde bychom jej mohli pokřtít. A protože Vašek Pravda, hlavní to šéf celé akce (a i mnoha dalších) souhlasil a byl ochoten mi vyjít vstříct v hodně přáních, akce se ukonala. Tímto mu ještě jednou děkuji, vše šlo jako po másle a vše se zadařilo na jedničku!

Dostali jsme tedy do budovy Modré školy mušketýry z Regimentu zemské hotovosti, tajné agenty, z knihy uprchlou Milady de Winter a aby tato pamětihodná chvíle zůstala zachována navždy, tak i kameremana. Všem patří můj obrovitánský dík!

V pět hodin odpoledne jsem před početným publikem (přiznám se, že takto nacpanou přednáškovou místnost linie Pevnost jsem ještě nikdy neviděl) sehráli kratičký divadelní kus, v němž se objevily postavy uprchlé z knihy: X-Hawk, záhadná Milady se svými poskoky a dokonce i samotný agent John Francis Kovář. Co se dělo, kdo trpěl a kdo nakonec přežil - to vše se dozvíte buď v tomto krátkém videu nebo v následujícím skoro-foto-románu.

Za obrazový materiál děkuji dvěma skvělým fotografům - Randalfovi a Jardovi Houdkovi. Za to i jim velikánský dík!